Sukurkite pirmąjį skelbimą ir padėkite klientams pasirinkti jūsų įmonę

„Google Ads“ suteikia galimybę lengvai parodyti pasauliui, kuo jūsų įmonė išsiskiria iš kitų, kad galėtumėte pasiekti klientus, ieškančius to, ką siūlote.

Pradėkite dabar

1 veiksmas

Nuspręskite, kur norite reklamuoti

Veikite visame pasaulyje arba tik vietoje. Patys nuspręskite, kur norite rodyti savo skelbimus, o mes parodysime juos reikiamiems žmonėms.

Noriu sužinoti daugiau

2 veiksmas

Sukurkite savo žinutę

Trimis trumpais sakiniais nusakykite savo įmonės pranašumus, kad sudomintumėte klientus. Arba pridėkite vaizdų ir sukurkite patrauklius reklamjuostės skelbimus.

Noriu sužinoti daugiau

3 veiksmas

Nustatykite biudžeto limitą

Niekada neviršysite jūsų nustatyto mėnesinio limito ir galėsite bet kada koreguoti ar pristabdyti biudžetą. Be to, parodysime numatomus jūsų biudžeto rezultatus.

Noriu sužinoti daugiau

4 veiksmas

Paskelbkite

Rodysime jūsų skelbimus, kai žmonės ieškos produktų ar paslaugų, panašių į jūsų siūlomas. Jūsų skelbimai gali būti rodomi „Google“ paieškoje ir „Google“ žemėlapiuose bei partnerių svetainių tinkle.

Mokėsite už rezultatus, pvz., kai žmonės spustelės skelbimą, kad paskambintų jūsų įmonei, apsilankys jūsų svetainėje arba gaus nuorodas iki jūsų parduotuvės.

„Google“ padeda tobulinti skelbimus laikui bėgant

Žinome, kad norite skirti dėmesį svarbiausiam dalykui – savo verslui. Todėl mūsų išmaniosios technologijos padės jums patobulinti skelbimus ir gauti geresnių rezultatų.

Be to, pateiksime ataskaitų, įžvalgų ir nuolatinių patarimų, kad galėtumėte stebėti savo progresą bei užtikrinti dar didesnę skelbimų sėkmę.

Sukurkite savo pirmąjį skelbimą

Ieškote išplėstinių reklamavimo strategijų?

Peržiūrėkite visus mūsų siūlomus kampanijų tipus bei įrankius ir sužinokite, kaip dar labiau patobulinti skelbimus.