Nastavte si rozpočet, který vám bude vyhovovat

Ve službě Google Ads máte svoje reklamní náklady po kontrolou. Nikdy nezaplatíte více, než je měsíční limit rozpočtu, a reklamy můžete kdykoli zastavit.

Začít

Ceny v kostce

Nastavte limit rozpočtu

Nastavte si rozpočet na inzerci a nikdy neutratíte více, než je váš měsíční limit.

Zůstávejte flexibilní

Není nutné se zavazovat uzavřením dlouhodobé smlouvy. Kdykoli budete potřebovat, můžete rozpočet na inzerci upravit, případně můžete reklamy zcela zastavit.

Plaťte za výsledky

Plaťte jen tehdy, když lidé provedou akci, například kliknou na vaši reklamu, navštíví váš web nebo vám zavolají do firmy.

Zvolte si rozpočet. Odhadneme, jaké budete mít výsledky.

Platíte jen za výsledky, například za kliknutí vedoucí na váš web nebo za hovory do vaší firmy. Sami se rozhodnete, kolik chcete utratit, a my vám ukážeme odhadované výsledky na základě vašeho rozpočtu na reklamu, než vytvoříte svou kampaň

Naši experti na Google Ads vám mohou zdarma pomoci s nastavením účtu a určením nejlepšího rozpočtu.

800 500 337*

pondělí do pátku, 9 - 17 hodin

Upravte podle aktuální potřeby. Reklamy můžete kdykoli spustit a zastavit

Své reklamy máte plně pod kontrolou. Reklamy můžete pozastavit na libovolně dlouhou dobu a jejich zobrazování můžete obnovit, kdykoli budete chtít

Plaťte za skutečné výsledky

Budete platit jen tehdy, když zákazníci provedou nějakou akci, například když navštíví váš web nebo vám zavolají do firmy.

Budeme vám poskytovat přehledy a statistiky, které umožní sledovat výkon a náklady reklam a vydláždí vaši cestu k úspěchu.

Investujte lépe své peníze do reklamy s Googlem

Budeme s vámi dále pracovat na zlepšení výsledků. Naše chytrá technologie zajistí, že vaše reklamy osloví více zákazníků, aniž by to znamenalo překročení rozpočtu.

Mějte pod kontrolou své náklady na inzerci a dosáhněte výsledků

Nebo zavolejte expertovi na Google Ads, který vám pomůže s nastavením účtu a určením nejlepšího rozpočtu.

pondělí do pátku, 9 - 17 hodin

Chcete se dozvědět více o pokročilých strategiích nabídek?

Google nabízí několik strategií nabídek pro aukce reklam, které jsou šité na míru pokročilým kampaním a marketingovým cílům.